İŞİN ADI

Akıllı Projeksiyon Kaynak Makinesi – Tüm Kaynak Metotları Ve Kaynak Sistem Entegrasyonları

 

İŞ AÇIKLAMASI

Günümüzde zaman en değerli hazinedir. Bu hazinenin idareli ve tasarruflu kullanılabilmesi için gerekli olan tüm teknolojiyi müşterilerimize sağlamayı kendimize hedef edinmiş, yapay zekâ, otomasyon ve kaynak teknolojilerini bir araya getiren sistemler kurmaktayız. Firmamızın lansman ürünü ise, TÜBİTAK’tan proje desteği alan akıllı projeksiyon kaynak makinesidir.

 

FAALİYET ALANI veya ALANLARI

Otomotiv ve beyaz eşya gibi projeksiyon, gaz altı ve diğer kaynak metotlarını içeren tüm sektörlere hizmet vermekteyiz.  Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda anahtar teslim projeler gerçekleştirdiğimiz gibi, direkt makine satışı, robotik entegrasyon ve işe özel fikstür tasarım ve imalatı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Genius Welding Technologies’in, kaynak çeşitleri, imalat ve yazılım konusunda ki bilgi ve tecrübesini tam otonom sistemler kurgulayarak, üretmek ve müşterilerinin kalite gerekliliklerini yerine getirerek ürünlerini teslim etmek başlıca görevidir.

Türkiye’de tam teşekküllü kaynak merkezi haline gelecektir. Tasarım, üretim, yazılım ve ölçüm yetkinlikleri ile alanında tek uzman kuruluş olacaktır.

 

EKİP ÜYELERİ

Ekibimiz konusunda uzman, toplamda 30 yıldan fazla tecrübeye sahip amatör ruhlu profesyonel mühendislerden oluşmaktadır. Firma üyeleri 100’den fazla makine üretmiş, 300’den fazla projeksiyon kaynağı ve gaz altı kaynağı içeren proje gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda ekibimizin akademik yetkinlikleri ve çalışmaları bulunmaktadır.

Görüntü işleme ve kamera altyapısı alanında Büyütech firması ile stratejik partner olarak çalışmaktayız. Ayrıca robotik entegrasyon gerektiren projelerde tüm robot firmalarının entegrasyonunu yapmaktayız.

https://www.linkedin.com/company/genius-welding-technologies

 

YATIRIM BİLGİLERİ

Yatırım aldı mı?        Hayır 

 

TEŞVİK VE DESTEKLER

TÜBİTAK 1512 TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEĞİ

 

FSMH

Firmanın patent ve faydalı modelleri bulunmamaktadır.

 

FİRMA ÜNVANI

GENIUS WELDING TECHNOLGIES MAKİNE SAN. ve TİC. LTD ŞTİ.