FİRMA HAKKINDA

TEKYAZ; ULUKOZA Hızlandırma programında girişimcilere destek verilmesinde iş birliği yapmıştır. Firma; SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü, SolidCAM Türkiye Distribütörü ve Cimatron Türkiye Distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir. TEKYAZ;  3000’in üzerinde müşteri ve 500’ün üzerinde eğitim kurumu ile çalışmakta, SOLIDWORKS tarafından gerçekleştirilen tüm sertifikalara sahip deneyimli ve tecrübeli eğitim kadrosunun yanı sıra özel sınavlara tabi tutulan profesyonel satış ekibi ile hizmet vermektedir. Eğitim ve eğitim kurumları konusunda da sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde uzun yıllar sektöre katma değerler sağlayarak, eğitim hizmetlerini devam ettirmektedir.

ULUKOZA GİRİŞİMCİLERİMİZE SAĞLADIĞI SPONSORLUKLAR

Şirketini kuran girişimcilerimiz ULUKOZA ’ya talebini iletir ve TEKYAZ aracılığı ile aşağıdaki sponsorluklar için süreç ilerletilir. Normalde 1 seneyi bulabilen süreç 1-2 hafta gibi kısa bir zamanda sonuçlandırılmaktadır.

SOLIDWORKS Girişimci Lisansı

Girişimciler için SOLIDWORKS programı, uygun yeni şirketlerin fikirlerini ürüne, ürünlerini de işe dönüştürmelerine yardımcı olmak için yazılım, eğitim ve ortak pazarlama kaynakları sunar.

Aşağıdaki SOLIDWORKS lisanslarından istediğiniz 3 lisansı seçme ve bu lisansları 12 ay boyunca ücretsiz kullanma imkanını girişimcilere sunuyoruz.

  • SOLIDWORKS Simulation Premium
  • SOLIDWORKS Flow Simulation
  • SOLIDWORKS Flow Simulation HVAC
  • Electronic Cooling Module
  • SOLIDWORKS Plastics Premium
  • SOLIDWORKS Electrical Professional
  • SOLIDWORKS MBD Standard
  • SOLIDWORKS Visualize Professional
  • SOLIDWORKS Composer

Eğitim ve Teknik Destek

Girişimciler için SOLIDWORKS programı, MySolidworks.com’a da erişim sunar. Burada eğitim alabilir, sorularınızın yanıtlarını öğrenebilir, tüm SOLIDWORKS ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca eğitim sırasında katılacağınız web seminerlerinde, SOLIDWORKS mühendisleri ve teknik yöneticilerinden tasarım rehberliği de alabilirsiniz.

CSWA ve CSWP-Academic dahil 11’den fazla SOLIDWORKS Sertifikasyonu sınavlarına ücretsiz erişim sağlanır.

SOLIDWORKS konularını 600’den fazla ürün eğitimi videosuyla mükemmel bir platform sunan Girişimciler için My SolidWorks Professional platformuna erişim sağlanır.

Ortak Pazarlama Kaynakları

Girişimciler için SOLIDWORKS, size birbirinden değerli pazarlama kaynakları sağlayacaktır. SOLIDWORKS topluluğuna üye öğrenciler, eğitimciler, tasarımcılar ve mühendislere ürününüzü  tanıtmanızı sağlayacak ortak pazarlama fırsatlarına erişebilirsiniz. Hatta kullanıcı etkinliklerimiz veya yıllık konferanslarımızdan birinde konuşmak için de davet alabilirsiniz.

FİRMA WEB ADRESİ

https://www.tekyaz.com/

Yazıyı Paylaş