FİRMA HAKKINDA

Pareto Yeminli Mali Müşavirlik Bağımsız Denetim Danışmanlık Ltd. Şti. 2007 yılından bu yana YMM ünvanlı, KGK, SPK belgeli denetçi ve SMMM ünvanlı çalışanları ve özellikle vergi, muhasebe, bağımsız denetim, ve finans sektöründe tecrübeli kadrosu ile seçkin müşterilerine, vergi hukuku, mali mevzuat, sosyal güvenlik, ticari hukuk, ekonomi ve yatırım konularında danışmanlık, vergi, muhasebe denetimi, KGK ve EPDK kapsamında bağımsız denetim, yönetim muhasebesi, yönetim danışmanlığı, Yeminli Mali Müşavirlik ve tam tasdik hizmeti sunan bir kuruluştur.

PARETO, her biri en az 35 yıllık mesleki tecrübeye sahip kurucu ortakları ve denetim ekipleri ile güçlü şirketlere başarıyla hizmet vermekte ve başarı çıtasını sürekli yükseltmektedir.

ULUKOZA GİRİŞİMCİLERİMİZE SAĞLADIĞI SPONSORLUKLAR

Pareto YMM firması çok farklı TÜBİTAK TEYDEB projeleri tecrübeleri ile girişimcilerimizin yanında yer almaktadır. Girişimcilerimize;

• BİGG ULUKOZA programından başarı ile mezun olarak TÜBİTAK 1512 desteğine hak kazanan girişimcilerimizin iş planı dönem ve sonuç raporları içerisinde büyük öneme sahip olan Mali Rapor’un denetlenmesi ve Yeminli Mali Müşavirlik Proje Harcamaları Değerlendirme ve Tasdik Raporu’nun hazırlanmasında Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Asgari Ücret Tarifesi”nde yer alan TÜBİTAK tarafından yapılan Ar-Ge yardımları destekleme işlemlerinde geçerli ücret tarifesi üzerinden destek verilmektedir.
• ULUKOZA Yetiştirme Programında mentor olarak yer alır ve mali süreçlerde tecrübesini aktararak mentorluk desteği sağlar.

FİRMA WEB ADRESİ

http://www.paretoymm.com/

Yazıyı Paylaş