MÜŞTERİ VE PAZAR OLARAK KAMUYA SATIŞ OLANAKLARI – TÜBİTAK-DMO TEKNO KATALOG İŞ BİRLİĞİ

TÜBİTAK;  Ar-Ge teşvikleri neticesinde geliştirilmiş ve satış potansiyeli olan teknolojik ürünlerin ticarileşmesi ve pazara erişimine büyük önem vermektedir. Girişimcilerimizin ticarileşme sürecine katkıda bulunmak üzere verilen bu öneme binaen Devlet Malzeme Ofisi ve TÜBİTAK arasında bir iş birliği protokolü imzalanmıştır. Yapılan bu protokol ile TEYDEB desteği alan firmalar DMO tarafından yürütülen Tekno Katalog Platformuna dahil olabilecek, böylece firmaların kamu alımlarından daha fazla pay alması sağlanarak, ticarileşme ve markalaşma süreçlerine destek verilecektir.

Devlet Malzeme Ofisi’nin Tekno Katalog uygulamasını tanıtmak, kamuya yapılacak satışlarda kullanılan bu kanal hakkında girişimcilerimize bilgi vermek ve başarı örneklerini paylaşmak amacıyla, Türkiye’de 2008 yılından beri her Kasım ayında kutlanan Global Girişimcilik Haftası sonrasında 19 Kasım 2021 Cuma günü 15.00 – 16.00 saatleri arasında etkinlik düzenlenecektir.

Özellikle Kamu pazarına da satış yapmayı düşünen girişimcilerin bu eğitime katılması önemle rica olunur.

Konu: Girişimcilik Haftası: Müşteri ve Pazar Olarak Kamuya Satış Olanakları – TÜBİTAK-DMO Tekno Katalog İş Birliği

Zaman:19 Kasım 2021 Cuma 15.00

Zoom Erişim Linki: https://tubitak-gov.zoom.us/j/92896404513?pwd=TXlyTGI1WElVN1czeEdrL1BSTldnQT09

Meeting ID:928 9640 4513

Şifre: 653457

 

Not: Toplantı sırasında katılımcı bilgisinin etkinlik sırasında Ad Soyad – Firma Adı olarak düzenlenmesi önem arz etmektedir.

Yazıyı Paylaş