FİRMA HAKKINDA

2017 senesinde sektördeki mühendislik ve endüstriyel tasarım hizmetlerinin yetersizliğini gidermek için kurulan HUSS Mühendislik, 2019 senesinde 800 m2‘lik yeni tesisine taşındı. Firma yei tesisinin içindeki 200 m2‘lik üretim sahası ile çalışmalarına Nilüfer ilçesinde, sanayi bölgesine yakın bir konumda devam etmektedir.

HUSS Mühendislik disiplini ile harmanlanmış, farklı disiplinlerden çok yönlü çalışanlar, iyi iletişim ve özel tasarımlar ile farklı sektörlerden müşterilere hizmet vermekteyiz.

Ekip olarak, iyi iletişim ve hassas iş bölümü ile verimli bir şekilde birlikte çalışmanın, en zor sorunları çözmede ve başarıya ulaşmada anahtar olduğuna inanmaktayız.

İnsan merkezli tasarımın ilk liderleri olarak, insanları işimizin merkezinde tutmaktayız. Bu, tasarım düşüncesinin temel bir ilkesidir ve hatta yöntemlerimiz olarak yeni, karmaşık zorluklara yanıt olarak gelişirken, her zaman önce insanlar için çözümler tasarlamaktayız.

Öğrenmek için inşa ediyoruz ve inşa ederken öğreniyoruz; ilham, fikir ve uygulama yoluyla.

ULUKOZA GİRİŞİMCİLERİMİZE SAĞLADIĞI SPONSORLUKLAR

HUSS Mühendislik Bursa’da bir benzeri olmayan tesisi hem de dinamik mühendis ve tasarım ekibiyle girişimcilerin yanında yer almaktadır.

UUKOZA bünyesindeki girişimcilere avantajlı fiyatlar ile sunduğu hizmetler;

  • Endüstriyel tasarım
  • Mekanik tasarım
  • Prototip imalatı
  • HUSS Tesisinde ofis kullanımı

UUKOZA bünyesindeki girişimcilere ücretsiz sunduğu hizmetler;

  • Start-up süreçleri, yatırım alma proje fonlama mentörlüğü
  • Seri imalat planlaması mentörlüğü

FİRMA WEB ADRESİ

www.huss.com.tr

 

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email