GİRİŞİMCİLERİMİZ COŞKUNÖZ VENTURE YATIRIMCILARI İLE BULUŞTU!

Coşkunöz Holding yetkili uzmanları ULUKOZA Programı mezunu TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteğini alarak şirketleşen girişimcilerimizi dinlediler.

OCALİS Firmasından Ahmet Emre Öçal ve Emre Çalış vücudu destekleyen giyilebilir teknoloji ile ergonomi sağlayan ürünlerini anlattılar. Ürünleri sayesinde tekrarlanabilir işlerin yarattığı sorunları ortadan kaldırıyorlar, kas ve iskelet hastalıklarını önlenmesine yardımcı olurken verimliliğin artmasına da katkı sağlıyorlar.  Ürünleri sürekli tekrarlı işlerin yapıldığı uygulama alanı olan üretim, bakım, temizlik, montaj gibi hemen hemen her sektörde kullanılabilir.

Girişimcimiz şirket bilgilerine ulaşabilirsiniz:

https://www.ulukoza.com/kazanan-girisimlerim/ocalis/

GÖRSENTAM Tarımsal İşletmeleri Firmasından Tarımsal Erken Uyarı Sistemini Donanım ve Yazılım çözümü olarak sunmaktadır. Mert Demirel geliştirmiş oldukları ürün ile “Çiftçilerin ilaçlama maliyetini düşürerek üründe rekolteyi sağladıklarını” aktardı. Bu sistem sayesinde zararlının en hassas döneminin çıkışı belirlenebilmekte, mücadele zamanı ve gerekliliğine yapay zekâ ile karar verilebilmektedir.

Girişimcimiz şirket bilgilerine ulaşabilirsiniz:

https://www.ulukoza.com/kazanan-girisimlerim/gorsen-tam/

DASS ROBOTİC Firma sahibi Tuğrul Aslantürk geliştirdiği endüstriyel robotik sistemler ile üretimde fark yaratmaktadırlar. Endüstriyel Robot ve otomasyon sektöründe anahtar teslim projeler üreterek; gazaltı kaynak, punta kaynak, lazer kesim, paketleme, paletleme ve alma-bırakma gibi türlü proseslerde, robot markası (Kuka-Fanuc-ABB vb.) gözetmeden, müşteri memnuniyeti çerçevesinde gerçekleştirmektedirler.

Girişimcimiz şirket bilgilerine ulaşabilirsiniz:

https://www.ulukoza.com/kazanan-girisimlerim/dass-robotics/

Katılım gösteren tüm Coşkunöz Venture ve AR-Ge & İş Geliştirme Ekibine ve ULUKOZA girişimcilerimize teşekkür ederiz.

Yazıyı Paylaş