GİRİŞİMCİ TOPLULUĞU 7. BULUŞMASINDA PROF. DR. ÇAĞATAN TAŞKIN BİZLERLEYDİ

Girişimci Topluluğu etkinlik serisi, aklımıza gelen tüm girişimcilik meselelerinden herhangi biriyle ilgilenenler için bir öğrenme ve deney alanıdır. İçinde yaşadığımız dünyanın karmaşık sorunlarına karşı yaratıcı ve etkili çözümler ortaya çıkarabilmek için birlikte çalışmayı, birbirimizden öğrenmeyi ve farklılıklarımızı zenginliğe dönüştürmenin yollarını keşfetmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bu yüzden, girişimcilik meselelerinin herhangi bir alanına ilgisi olan herkesi iki haftada bir gerçekleşecek olan “Girişimci Topluluğu Buluşmaları” etkinlik serisi gerçekleştiriyoruz.

Serinin tek sayılı buluşmalarını NEXLAB ve Bursa Uludağ TTO ağındaki uzmanlar, çift sayılı buluşmaları ise katılımcılar arasından gönüllüler tasarlayıp kolaylaştırıyor.

“Girişimci Topluluğu #7” buluşması, Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi olan ve kendini tüketicilerin satın alma davranışlarını bilimsel olarak anlamaya, açıklamaya ve anlatmaya adamış Prof. Dr. Çağatan Taşkın’ın kolaylaştırıcılığında 22 Ocak 2021 Cuma günü 19:00 – 21:00 saatleri arasında gerçekleşti.

3 ana başlıktan oluşan aynı zaman diliminde gerçekleşen atölye çalışmalarımızda katılımcılarımız istedikleri deney alanında yer aldılar.

1-TV reklamlarının satın alma davranışına etkisi

2-Influencerların (etkileyicilerin) satın alma davranışına etkisi

3-İndirimlerin satın alma davranışına etkisi

NEXLAB ve Bursa Uludağ TTO iş birliğinde, BEBKA’nın desteği ile düzenlediğimiz, katılımcı ve öğrenen bir “Girişimci Topluluğu” hayata geçmeye başladığı için çok heyecanlıyız.

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email