GİRİŞİMCİ TOPLULUĞU 8. BULUŞMAMIZ GERÇEKLEŞTİ

 

 

 

Girişimci Topluluğu etkinlik serisi, aklımıza gelen tüm girişimcilik meselelerinden herhangi biriyle ilgilenenler için bir öğrenme ve deney alanıdır. İçinde yaşadığımız dünyanın karmaşık sorunlarına karşı yaratıcı ve etkili çözümler ortaya çıkarabilmek için birlikte çalışmayı, birbirimizden öğrenmeyi ve farklılıklarımızı zenginliğe dönüştürmenin yollarını keşfetmemiz gerektiğine inanıyoruz.

 

 

 

 

Bu yüzden, girişimcilik meselelerinin herhangi bir alanına ilgisi olan herkesi iki haftada bir gerçekleşecek olan “Girişimci Topluluğu Buluşmaları” etkinlik serisi gerçekleştiriyoruz.

Serinin tek sayılı buluşmalarını NEXLAB ve Bursa Uludağ TTO ağındaki uzmanlar, çift sayılı buluşmaları ise katılımcılar arasından gönüllüler tasarlayıp kolaylaştırıyor.

Bursa Uludağ̆ TTO ve NEXLAB iş birliğinde gerçekleşen “Girişimci Topluluğu” etkinlik serisinin sekizincisini gerçekleştirdik. Cihan Yılmaz ve Pınar Musaoğlu ile birlikte “Pandemi Dönemindeki Bilgi Yığınını Nasıl Yönettiğimizi Keşfetmek” ve “Dijital Ortamda Ekip Oluşturmak, Birlikte Çalışmanın Yollarını Keşfetmek” konularında, eş zamanlı iki atölye gerçekleştirdik. Girişimcilik meseleleri ile oluşturduğumuz bu deney alanında sen de bir şeyler denemek istiyorsan bize katıl!

 

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email