GİRİŞİMCİ TOPLULUĞU 6. BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

 

Girişimci Topluluğu etkinlik serisi, aklımıza gelen tüm girişimcilik meselelerinden herhangi biriyle ilgilenenler için bir öğrenme ve deney alanıdır. İçinde yaşadığımız dünyanın karmaşık sorunlarına karşı yaratıcı ve etkili çözümler ortaya çıkarabilmek için birlikte çalışmayı, birbirimizden öğrenmeyi ve farklılıklarımızı zenginliğe dönüştürmenin yollarını keşfetmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bu yüzden, girişimcilik meselelerinin herhangi bir alanına ilgisi olan herkesi iki haftada bir gerçekleşecek olan “Girişimci Topluluğu Buluşmaları” etkinlik serisi gerçekleştiriyoruz.

Bursa Uludağ TTO ve NEXLAB iş birliğinde gerçekleşen “Girişimci Topluluğu” etkinlik serisinin altıncısını gerçekleştirdik.

Timezeta girişimi ile ULUTEK’te yer alan Bilal TAŞ “Dijital Ortamda Proje Yönetimi Araçları” başlıklı düzenlediği atölye içeriği ile girişimi hakkında demo sürümünü katılımcılar ile birlikte deneyimledi.

Nilüfer Belediyesi Sosyal Girişimcisi Zülal Gedik “Mutfak Herkesindir” iş fikri ile başlattığı girişim çalışmalarına   “Dilde Ayrımcı Söylem Avı” atölyesi ile iç görüler elde etti.

 

   

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email