GİRİŞİMCİ TOPLULUĞU 5. BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

 

Girişimci Topluluğu etkinlik serisi, aklımıza gelen tüm girişimcilik meselelerinden herhangi biriyle ilgilenenler için bir öğrenme ve deney alanıdır. İçinde yaşadığımız dünyanın karmaşık sorunlarına karşı yaratıcı ve etkili çözümler ortaya çıkarabilmek için birlikte çalışmayı, birbirimizden öğrenmeyi ve farklılıklarımızı zenginliğe dönüştürmenin yollarını keşfetmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bu yüzden, girişimcilik meselelerinin herhangi bir alanına ilgisi olan herkesi iki haftada bir gerçekleşecek olan “Girişimci Topluluğu Buluşmaları” etkinlik serisi gerçekleştiriyoruz.

Girişimci Topluluğu #5 etkinliğinde ise Ashoka Türkiye ve Kale Grubu ortaklığında düzenlenen, İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü 2020 finalisti olan, Koza Platformu kurucusu Begüm Özyer ile “Online Eğitimi Nasıl Nitelikli Hale Getiririz?” sorusuna eş zamanlı olarak yapılan 3 atölye ile hep birlikte cevap aradık.

Serinin 5. buluşmasında Koza Platformu sosyal girişiminin kurucusu 2020 Ashoka fellow, Begün kolaylaştırdı. Etkinliğin ilk bölümünde Koza Platformu sosyal girişimini inceleyen katılımcılar, 2. bölümde ise “online eğitimlerin yarım bırakılmasının önüne nasıl geçebiliriz?”, “Online eğitimleri nasıl en verimli hale getirebiliriz?” ve “Online eğitimlerin verimli geçmesi için ne gibi ögelerle zenginleştirebiliriz?” soruları üzerinde beyin fırtınası yaptılar.

 

     

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email