FİRMA HAKKINDA

Cloud Workbench, uluslararası çalışmalar ve işbirlikleri gerçekleştirmektedir. Yurt dışında faaliyetlerine devam etmek isteyen girişimci şirketleri ve firmalara yönelik danışmanlık rolü üstlenmektedirler.

Hizmet Olarak,  Pazarlama Markalaşma ve Strateji Web tasarımı sağlamakta,  Blog oluşturma ve  Sosyal Medya yönetimi gibi destekler vermektedir. Potansiyel müşterilere yönelik araştırmalar yapılmasının yanı sıra bir işe başlamadan önce Pazar Analizi, Rakip Takibi gibi çalışmaları sürdürmektedir.

Ürün yönetimi aşamalarında paketleme, fiyatlandırma, belgelerin takibi, sunumların hazırlanması gibi prosedürleri tamamlamaktadırlar.

Satış öncesinde ve sonrasında hizmetleri devam etmektedir. Satış işlemleri ve takibi, Müşterilere teklif hazırlanması, anlaşma sağlanması, sözleşme aşamaları gibi belgelerin tamamlanmasını takip edilmesi noktasında yer almaktadırlar.

 

ULUKOZA GİRİŞİMCİLERİMİZE SAĞLADIĞI SPONSORLUKLAR

Cloud Workbench, yazılım ve teknoloji girişimcilerinin danışmanlık ve hizmetlerle ilgili ürünlerini, çözümlerini ve hizmetlerini küresel olarak satmalarına yardımcı olmaktadır.

Markalaşma, pazarlama, satış, ürün yönetimini sağlamaktadır. Cloud Workbench, teknoloji satıcılarına pazarlama ve satış faaliyetleri gibi hizmetlerde yardımcı olur.

Teknoloji işletme girişimcileri markalaşma, ürün yönetimi faaliyetlerinde yardımcı oluyoruz. Ayrıca rekabet analizi, fiyatlandırma metodolojisi alternatifleri vb. sunarak bir sonraki adımın ne olacağına kolayca karar verebilirler.

FİRMA WEB ADRESİ

www.cloudworkbench.com

Yazıyı Paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email