FİRMA HAKKINDA

Ceyan Makina firması 30 yıldır, otomotiv, tekstil, makine imalat, savunma sanayi vb. pek çok sektöre talaşlı imalat hizmeti vermektedir. Müşterilerden gelen teknik resimlere göre çelik, alüminyum, plastik, titanyum vb. malzemelerden istenilen geometri ve toleranslarda parçalar üretmektedir. Bununla birlikte montajlı halde birden fazla parçadan oluşan komple işler/projeler de yapabilmektedir, örneğin; dişli kutusu, tarım makinaları, makine iskelet ve hareket tahrik mekanizmaları, redüktörler. Durmazlar Makina A.Ş., Hazar ve Harput LTD. ŞTİ, TOFAŞ, Karsan A.Ş. hizmet verilen değerli müşterilerimizden bazılarıdır.

CNC freze, CNC tornalama, dişli açma, taşlama, kaynak, fellow dişli açma, planya gibi pek çok üretim metoduna dönük geniş makine parkıyla Ceyan Makina sanayideki rakiplerinin aksine talaşlı imalat kapsamındaki tüm işlemleri kendi içinde yapabilme kapasitesine sahiptir. Bu da hem maliyet ve termin süreleri anlamında hem de profesyonel yetkinlik ve yüksek kalitede iş teslim edebilme anlamında firmaya ve müşterilerine avantaj sağlamaktadır.

Ceyan Makina hizmet ettiği büyük firmaların yanısıra, küçük ölçekli startuplara ve savunma sanayi firmalarına da ‘custom’, hassas ve az sayıda ürün yapma tecrübesine de sahiptir. Bir startup kapsamındaki firmanın prototipleme ve üretim ihtiyaçları özellikle maliyet ekseninde çok zorlayıcı olabilir, Ceyan Makina bu ve daha pek çok teknik anlamda ULUKOZA bünyesindeki girişimcilere destek olmaktadır.

ULUKOZA GİRİŞİMCİLERİMİZE SAĞLADIĞI SPONSORLUKLAR

  1. ULUKOZA bünyesindeki girişimlere iskontolu teklifler ile üretim imkanı sağlar,
  2. ULUKOZA bünyesindeki girişimlere üretilen parçaların montajı için atölye imkanlarını kullanmalarını sağlar,
  3. 3D CAD, analiz programları ve sektörden gelen tecrübe ile prototiplerde tasarım konusunda hizmet sağlar.

 

FİRMA WEB ADRESİ

http://www.ceyanmakina.net/

Yazıyı Paylaş